Služby

Stránky s redakčním systémem

Potřebuji

Webové stránky, které si budu moci sám často editovat, aktualizovat a přidávat na ně obsah jako jsou například novinky, články, fotografie nebo různé produkty. Přitom nechci platit odborníkovi za každou změnu, a proto chci jednoduchou administraci, kterou jsem schopen jednoduše obsluhovat.

Zjistit více o Stránkách s redakčním systémem

Statický web

Potřebuji

Vytvořit prezentační www stránky, na kterých není nutné často, nebo vůbec měnit obsah. A nechci investovat příliš mnoho peněz do rozsáhlého projektu s redakčním systémem.

Zjistit více o Statických webových stránkách

Grafický návrh a redesign

Potřebuji

Vytvořit moderní design webových stránek, nebo oživit mé současné webové stránky od osoby s grafickým cítěním, aby jejich design byl stále moderní a nestal se fádním. Přesto si chci kompletně udržet současný systém a obsah stránek.

Zjistit více o Grafickém návrhu webových stránek

Kódování šablon

Potřebuji

Z mého grafického návrhu (.psd) vytvořit zcela validní www stránku, která bude optimalizovaná pro všechny používané webové prohlížeče.

Zjistit více o Kódování šablon

Bannery

Potřebuji

Aby mé internetové stránky byly efektivně a levně propagovány, měly vyšší návštěvnost a více potencionálních zákazníků. Přitom však nechci zbytečně utrácet peníze za spoustu letáčků, které nakonec skončí v koši.

Zjistit více o Reklamních bannerech

Vizitky

Potřebuji

Abych svým kolegům a klientům mohl poskytnout o své osobě, nebo společnosti kontaktní informace jako jsou například jméno, telefonní čísla, adresa, webové stránky a čísla účtu.

Zjistit více o Vizitkách